Strona główna > Instrukcja korzystania

Wtorek, 23. Lipca 2024


Instrukcja korzystania z BIP


Nawigację po stronach Biuletynu Informacji Publicznej Warszawskiej Opery Kameralnej umożliwia menu przedmiotowe znajdujące się po lewej stronie ekranu. Dzieli ono informacje zawarte w Biuletynie na grupy tematyczne zgodnie z wymaganiami ustawy z dnia 6 września 2001 r. o dostępie do informacji publicznej.

Powrót do strony głównej BIP Warszawskiej Opery Kameralnej możliwy jest poprzez kliknięcie odpowiedniego linku znajdującego się po lewej stronie poziomego menu górnego.

Powrót do strony głównej Warszawskiej Opery Kameralnej możliwy jest poprzez kliknięcie linku zanajdującego sie pod logo WOK po prawej stronie.

Przejście do strony głównej Biuletynu Informacji Publicznej (www.bip.gov.pl) możliwe jest poprzez kliknięcie linku zanajdującego sie pod logo BIP po lewej stronie.

Szczegółowe informacje na temat zamian zachodzących w zawartości stron BIP Warszawskiej Opery Kameralnej znajdują się w menu "Rjejestr zmian".

Zawartość całego serwisu mozna przeszukiwać za pomocą formularza zlokalizowanego w menu "Wyszukiwarka".Autor: Zofia Mossakowska

Artykuł utworzony: 2007/04/25 Ostatnia aktualizacja: 2017/03/16 16:39Copyright ˆ 2007 - 2016 Warszawska Opera Kameralna
Ostatnia aktualizacja serwisu: 21 Lutego 2024