Strona główna > Dane teleadresowe

Czwartek, 21. Wrzeœnia 2017





Teatr
00-145 Warszawa, al. Solidarności 76b


Administracja
00-695 Warszawa, ul. Nowogrodzka 49

 

 


dr Alicja Węgorzewska-Whiskerd 
p.o. Dyrektor Warszawskiej Opery Kameralnej
alicja.wegorzewska-whiskerd@operakameralna.pl

 
Danuta Bodzek Zastępca Dyrektora ds. Finansowych i Rozwoju
danuta.bodzek@operakameralna.pl

 
Agnieszka Tyrańska 
Zastępca Dyrektora ds. Administracyjnych
agnieszka.tyranska@operakameralna.pl 


Sekretariat Dyrekcji

tel./fax +48 22 628 30 96
sekretariat@operakameralna.pl

 

 


Ruben Silva

Kierownik muzyczny
Sinfonietty Warszawskiej Opery Kameralnej

kom. +48 603 059 472

ruben.silva@operakameralna.pl

 

Sebastian Wypych

Kierownik artystyczny O/OFF

kom. +48 606 238 909

kom. +48 604 768 087

sebastian.wypych@operakameralna.pl

 

Violetta Łabanow

Koordynator projektów edukacyjnych

kom. +48 515 158 504

 

 

 

AldonaMichalak

Koordynator ds. Projektów Wschodnich
tel. +48 22 627 60 41
aldona.michalak@operakameralna.pl

 

 


Dział Organizacji Pracy Artystycznej

Wojciech Parchem - kierownik

tel. + 48 22 628 53 55

wojciech.parchem@operakameralna.pl

 

Dział Promocji

Karolina Zielińska - kierownik

tel. +48 22 627 91 29

karolina.zielinska@operakameralna.pl

 

Biblioteka 

Ewa Jarominia - kierownik
tel. +48 22 627 91 19
biblioteka@operakameralna.pl

 

Dział Kadr 
Anna Zielińska - kierownik
tel. +48 22 627 91 10
anna.zielinska@operakameralna.pl

 

 

autor informacji: Karolina Zielińska
data wytworzenia informacji: 20 lutego 2015
informację wprowadziła: Zofia Mossakowska
data udostępnienia informacji: 20 lutego 2015
informację zmodyfikował: Zofia Mossakowska
data modyfikacji: 15 lutego 2017




Copyright ˆ 2007 - 2017 Warszawska Opera Kameralna